BAYSTATE SPORTS
Eclipse-action-Mohave-SUP-kayak-brands-3145-full.jpg

Müşteri Yorumları

Berna - Istanbul

2 yıldır firmanızla çalışıyorum. Çok memnunum. Ürünleriniz kaliteli bilgilendirmeniz çok yeterli. Uzun yıllar ürünlerinizi kullanmak niyetindeyim.

Read More

Fehmi - Kocaeli

Hobıe Mirage Eclipse aldım çok memnun kaldım. Denizin, gölün suyun üstünde gezinti yaparken aynı zamanda spor da yapmak çok zevkli. Herkese tavsiye ederim. Demo, Satış, Servis tüm hizmetleri için Cemal beye teşekkür ederim

Read More

Tufan - Izmir

Bir müşterisi olarak yüzlerce soruma sabırla cevap verdikleri ve beni en uygun ürüne yönlendirdikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Ürünü satın aldıktan sonra da ihtiyacım olan her konu da desteklerini sürdürdükleri için tekrar bir teşekkür etme gereği duyuyorum. Siparişimden bir gün sonra hızlı gönderimleri daha sonra aksesuar ihtiyaçlarımda da hemen bir gün sonra hızlı iletileri ile on numara bir hizmet aldığım firmadır kendileri.tebrik ediyorum.

Read More

Emin - Istanbul

i14t aldık. Supturkiye size sadece ürünü satarken değil sonrasında da her türlü desteği veriyor. Kano değil yeni bir hayat deneyimi sahibi oluyorsunuz. Herkese tavsiye ederim, supturkiye ekibi ile ve müşterileri ile tanışma ve birlikte yapılan etkinliklere katılma imkanı da cabası.

Read More