mistral.png
 

Mistral School / Starter Windsurf Boards

şimdi BAYSTATE SPORTS ile Türkiye'de! Mistral Windsurf Boards ile efsane geri dönüyor. Ister rüzgar sörfüne yeni başlayın isterseniz de en düşük rüzgarlarda spor yapın, ve denizin keyfini çıkarın. Mistral Rüzgar Sörfü okul ve başlangıç modelleri, muhteşem performansı, kalitesi ve yeni dizaynları ile sizlerle.

1 (8).jpg

MISTRAL FREEBIRD 350

Mistral Freebird, hafif ve orta dereceli rüzgarlarda, spor yapmak ve eğlenmek için çok dengeli ve süper eğlencelidir. Rüzgar Sörfüne ilk başlayanlar için sporun en iyi unsurlarını size sunar. Güvenli kavrama için ayak altından yapılan yumuşak üst zemin kaplaması üzerinde serbest stil hareketlerin tadını çıkarabilirsiniz. Burun ve kuyruk tutamaçları, ekstra kullanım kolaylığı sağlar.

MISTRAL ALBATROSS 320

Klüp ve okulunuz için yada aileniz için bir başlangıç rüzgar sörfüne ihtiyacınız varsa Mistral Albatros 320 mükemmel bir seçim. Rüzgar Sörfüne ilk başlayanlar için sporun en iyi unsurlarını size sunar. Bu süper dengeli board, öğrenme aşamasında sizi gülümsetecektir. Ayak altında güvenli kavrama sağlayan yumuşak üst zemin kaplamasına sahip Albatros tüm yelken boylarını kulanmanıza olanak tanır. Burun ve kuyruk tutamaçları, ekstra kullanım kolaylığı sağlar.

MISTRAL SCHOOL & STARTER WINDSURF BOARDS

freebird-turn.png

ALBATROSS 320

320cm x 80cm ve 219.5 litre

albatros-turn.png

FREEBIRD 350

350cm x 70cm ve 218 litre

MISTRAL REVIVAL WINDSURF SAILS

Mistral Revival yelkenlerimiz, ilk rüzgar sörfü deneyimini ve windsurf derslerine katılanlar için, eğlenceli, kolay ve mümkün olduğunca az güç kullanımı sağlamak için tasarlanmıştır. Her yaştan yeni başlayanlar için uygundur. Dacron ve monofilm ile tasarlanmış Mistral Revival yelkenler, oldukça dayanıklıdır. Rüzgar sörfü okullarında ve merkezlerinde veya aile ya da ilk kez genel eğlence amaçlı kullanımlara uygundur. Tüm teçhizat konstrüksiyonu ve bileşenleri, kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı için tasarlanmıştır ve uyumluluk ve en iyi uygulama için bir paket olarak satılmaktadır.

Size Boom Luff Mast Top Battens

3.0 150 310 310 Adj 1

4.5 177 385 385 Adj 3

5.5 198 415 415 Adj 3

revival45-new.jpg

WINDSURF SAIL MISTRAL
REVIVAL 45

revival55-new.jpg

WINDSURF SAIL MISTRAL
REVIVAL 55