mistral.png
 

Mistral Windsurf Boards

şimdi BAYSTATE SPORTS ile Türkiye'de! Mistral Windsurf Boards ile efsane geri dönüyor. Yeni Mistral Windsurf Boards, muhteşem performansı, kalitesi ve yeni dizaynları ile sizlerle.

1 (6).jpg

MISTRAL QUIKSLIDE BOARDS

Mistral Quikslide freeride rüzgar sörfü, hız ve kontrolde üstünlük ve yarışmacı kategorisinde 'türünün en iyisi' olarak öne çıkıyor. Olağanüstü hızlanma, hızlı dönüş kabiliyeti ile size kolay bir biniş saglar. Quickslide boardlar, gerçekten çok yönlü bir tahta oluşturmak için tasarım konseptlerini içeriyor. Performans odaklı rocker hattı, hızı ve kontrolü en üst düzeye çıkarmak için geniş su hattı uzunluğuna sahip olmakla birlikte, ince güverte şekli ve boxy rayları sayesinde mükemmel su akışı, hızlanma ve hız sağlar. Geniş bir yumurta-biçimli şekil, V-akış kuyruğumuzun ek faydası ile, sürmek için ilave kontrol sağlayan, üzerine bineceğiniz süper eğlenceli bir platform sağlar.

 
 

MISTRAL QUIKSLIDE WINDSURF BOARDS

MISTRAL ZONDA SAILS

Mistral Zonda yelkenler, daha yüksek dalga ve serbest sürüş yelkenlerinden beklenebilecek yüksek üst uç hızları ve kullanım kolaylığı sunar. 5 kanatlı bir yelken profilinden oluşan konfigürasyon, süper kullanıcı dostu ve geniş bir yelpazedeki rüzgar gücü ve su ortamlarında kullanılabilir. Nefes kesen dengeli ve affedici olan Mistral Zonda rüzgar sörfü yelkenleri, dalgalı sular da yüksek rüzgar seviyelerinde kontrol sağlar, yelkenin tepesi, sadece doğru miktarda liç kıvrımı ve geri tepme ile düşer. Son derece hassas olan bir Zonda yelkeni, denizcilerin en zorlu taleplerini karşılayan, çok geniş bir aralıktaki koşullara göre hıza karşı maksimum kontrol ve güç sağlamak için yelkeninizi ince ayarlayabilmenizi sağlayacaktır.